Sociální sítě

Velké boom s vidinou vydělat si hodně peněz na Instagramu nebo na jiné platformě.
Ano, do jisté míry se dá hezky vydělat a rozjet svůj byznys na sociálních sítích, bohužel si toto "poslání" převzal každý po svém.
Každý sleduje jen viditelná čísla, počet lajků u fotky, počet sledujících, profil a tak dále; tato strategie není zaručením úspěchu.
Znám řadu lidí, kteří mají viditelná čísla falešná, což lze v dnešní době zařídit velmi jednoduše. Já se na taková čísla dívám jako na poslední věc, snažím se zvyšovat dosah obsahem, který nemusí být jen o slovech, ale například o fotkách nebo o vašem produktu či službě.
Taky se snažím vždy všem sdělit, že vysoké číslo není otázkou pár měsíců. Ano, znám profily, které do roka naberou strašně moc sledujících, ale toto nebývá pravidlem. Sociálně sítě je třeba řešit komplexněji.
Co se týče mé služby, zvládám si produkt nafotit, vytvořit k němu grafiku a taky o něm něco napsat; bez vaší pomoci to nikdy nepůjde, proto jsem ráda, když se mnou klient spolupracuje a umí svůj produkt či službu představit.
Vše je o času, nemohu a ani nedokážu se adaptovat do vašeho podnikání po pár dnech, potřebuji vždy co nejvíce informací. Jak tedy pracuji já?

 
Je to jednoduché, stačí si se mnou sjednat schůzku, během které zjistíme, co vás trápí a kam se chcete posunout. Na základě těchto informací vám vytvořím plán a cenový balíček.
Klienty si vybírám, ne na vše se sama cítím, preferuji dlouhodobou spolupráci.